Filtr

Charakteristika

oblíbený jednodušší hotel, který je spravován přímo svými majiteli, se nachází cca 150 m od rušného centra letoviska a cca 200 m od pláže. Svým hostům nabízí příjemnou rodinnou atmosféru. Hotel má bezbariérový přístup.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, fén, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek) a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, parkoviště, WiFi.

Pláž

200 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 8 €/pokoj/noc, trezor 10 €/pokoj/noc, WiFi cca 10 €/týden, vratná kauce za trezor 10 €, vratná kauce za TV 10 €.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 290 Kč/noc, pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING