Cattolica / Hotel Senior

od 8 590
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel s bazénem se nachází cca 350 m od pláže a nedaleko centra letoviska. Vyznačuje se příjemnou rodinnou atmosférou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci, balkon nebo francouzské okno.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, Internet point, parkoviště, WiFi.

Pláž

350 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 370 Kč/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 3 let na přistýlce 400 Kč/noc; dítě od 3 do 8 let na 1. přistýlce 400 Kč/noc, na 2. přistýlce 50 %; děti od 8 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING