Cattolica / Le Rose Bici House

od 3 119
doprava Vlastní
strava Bez stravování

Proč vybrat tento produkt

• moderní residence v blízkosti centra i pláže
• klimatizace a závěrečný úklid v ceně
• zázemí pro sportovce

Filtr

Charakteristika

moderní residence se nachází cca 200 m od pláže na klidném místě v srdci letoviska. Prostorné apartmány prošly nedávnou kompletní rekonstrukcí a jsou vkusně a funkčně zařízeny. Jsou vybaveny TV, klimatizací, trezorem a WiFi. Residence má ideální pozici: nachází se jak blízko pláže, tak i cca 100 m od hlavní promenády s mnoha obchody a všemi službami a je tak dokonalým místem pro strávení rodinné dovolené. Nabízí také skvělé zázemí pro milovníky cyklistiky jako je úschovna kol s převlékárnou a sprchou a prádelna.

Ubytování

Bilo A - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace. Bilo B - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a dvoulůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, 2 sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

prádelna, úschovna kol, parkoviště, WiFi; na pláži dětské hřiště, hřiště na volejbal, vířivka a WiFi.

Pláž

200 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, klimatizaci, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo (2 prostěradla, 2 povlaky na polštář, 1 přikrývka) 15 €/set/výměna, ručníky (3 ks) 10 €/os./výměna; dětská postýlka 35 €/týden, parkovací místo 70 €/týden, malé zvíře 50 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING