Filtr

Charakteristika

útulný hotel se nachází přímo na pláži v Cesenaticu, krásném přímořském letovisku uprostřed Jaderské riviéry. Většina pokojů má balkon, odkud si můžete užívat krásný výhled na moře. Stejný pohled se nabízí i z velkého okna v klimatizované restauraci. K hotelu náleží udržovaná soukromá pláž. Hotel je spravován přímo svými majiteli, kteří se snaží svým hostům zajistit vše nezbytné pro dovolenou ve znamení relaxu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek) a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, bar, společenská místnost, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 21 €/pokoj/týden, malé zvíře 20 €/týden.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 350 Kč/noc, All Inclusive 280 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, nápoje u jídel a plážový servis), pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 4 do 7 let na 1. přistýlce 30 %, děti od 7 do 10 let na 1. přistýlce 20 %; 2 děti od 4 do 12 let na přistýlce 50 %; dítě na základním lůžku 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa 1 €/noc/os. od 14 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING