Cesenatico / Hotel Arno

od
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

příjemný hotel se nachází na klidném místě cca 350 m od své soukromé pláže se skluzavkami, barem a dalšími možnostmi vyžití zejména pro děti. Prostorné hotelové pokoje jsou vkusně zařízeny. Hotel nabízí chutnou domácí kuchyni včetně místních specialit. Centrum letoviska je vzdáleno cca 15 minut pěšky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až čtyř přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu; večeře výběr ze dvou druhů jídel 1. a 2. chodu, zelenina, dezert, ovoce, 1/2 l vody, 1/4 l vína, pivo nebo nealko nápoj/os. v ceně). V okrajových termínech mohou být obědy a večeře servírované. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, venkovní terasa, dětské hřiště, půjčovna kol, parkoviště, WiFi; na pláži bazén.

Pláž

350 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby (cca 12.06.-11.09.), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 7 €/noc, půjčovna kol 2 €/kolo/den, WiFi 1 €/den, malé zvíře 5 €/den.

Příplatky

plná penze 100 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 12 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2.-4. přistýlce 50 %; dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/os./noc.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING