Cesenatico / Hotel David

od 14 790
doprava Vlastní
strava Polopenze

Proč vybrat tento produkt

• poloha přímo u pláže
• bazén a vířivka
• sleva na děti do 14 let

Filtr

Charakteristika

příjemný hotel s bazénem se nachází přímo u pláže. Disponuje 40 prostornými pokoji, ze kterých se většinou nabízí výhled na moře. Snídaně jsou servírovány na panoramatické terase. K obědu a večeři si můžete vychutnat jídla místní kuchyně. V okolí hotelu najdete obchody, restaurace a bary. Centrum letoviska je vzdáleno cca 3 km.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Dependance s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar, trezor a fén, některé balkon. Nachází se cca 50 m od hlavní budovy. Možnost ubytování v pokojích Standard umístěných v hlavní budově (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře formou bufetu, voda v ceně. Večeře probíhají ve vedlejším hotelu Lungomare. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, miniklub, animační programy, solárium, půjčovna kol, garáže, parkovitě, WiFi.

Pláž

u pláže, jemný písek, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, vstup do bazénu a vířivky, klimatizaci, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 20 €/noc, parkovací místo 14 €/den, malé zvíře 35 €.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 1.030 Kč/noc, pokoj Standard 190 Kč/os./noc, plná penze 330 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 14 let na přistýlce 40 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING