Cesenatico / Hotel New Bristol Sport a depandance Domus Mea

od 6 952
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel se skládá z hlavní budovy a přilehlé depandance Domus Mea. Nachází se cca 600 m od půvabného centra letoviska a cca 200 m od pláže. Tato výhodná poloha nabízí velké množství denní i večerní zábavy a možnosti výletů do okolí. Hosté mohou využívat bazén v nedalekém hotelu Miramare.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Economy s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, minibar, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích Comfort (na vyžádání, za příplatek) a v pokojích s bočním výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr ze 3 menu, 1/2 l vody a 1/4 l vína nebo nealko nápoj/os. u jídel. Možnost dokoupení plné penze. Strava je podávána v hlavní budově.

Vybavenost

malý střešní bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, posilovna, půjčovna kol, WiFi.

Pláž

200 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, vstup do bazénu (cca 29.05.-07.09. v hotelu Miramare vzdáleném cca 50 m), klimatizaci, WiFi, půjčovnu kol (max. 2 hodiny), delegátské služby (cca 12.06.-11.09.), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

boční výhled na moře 5 €/pokoj/noc, malé zvíře 5 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 540 Kč/noc, plážový servis 200 Kč/os./noc, All Inclusive (zahrnuje plnou penzi a plážový servis) 370 Kč/os./noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 7 let na přistýlce ZDARMA, děti od 7 do 13 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 14 let.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING