Cesenatico / Hotel Parador

od 5 590
doprava Autokarem | Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

příjemný hotel s bazénem se nachází cca 400 m od pláže. Disponuje moderně zařízenými klimatizovanými pokoji a apartmány.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, klimatizaci a balkon.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, dětské hřiště, parkoviště, garáže, WiFi.

Pláž

400 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x snídani, vstup do bazénu, WiFi, parkovací místo (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 5 €/den, dětská postýlka 5 €/pobyt.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 370 Kč/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 7 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; děti od 7 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING