Filtr

Charakteristika

moderní hotel je umístěn v centru letoviska na klidném místě uprostřed zeleně a několik minut pěší chůze od pláže. Je ideálním místem pro strávení dovolené pro mladé a rodiny, co si chtějí užít dovolenou plnou relaxu a zábavy. Hotel je spravován přes více než 50 let svými majiteli, kteří se snaží zajistit svým hostům veškeré pohodlí. Cca 150 m od hotelu se nachází krytý bazén a wellness centrum, kam mají hoteloví hosté volný vstup. V blízkosti hotelu se nachází parky, dětská hřiště a každý pátek se tu konají tradiční italské trhy.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z několika menu, zeleninový bufet, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze. Možnost objednání jídel pro vegetariány.

Vybavenost

restauarce, bar, výtah, společenská místnost s TV, půjčovna kol, garáže, WiFi.

Pláž

400 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, vstup do veřejného krytého bazénu a wellness, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 460 Kč/noc, plná penze 160 Kč/os./den, pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 2 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 20 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING