Filtr

Charakteristika

nedávno zrekonstruovaný hotel má výbornou polohu přímo u pláže a blízko historického přístavu. Disponuje 36 moderně zařízenými pokoji. Hotel je dokonalým místem pro strávení dovolené ve znamení odpočinku také díky panoramatické terase s vířivkou, wellness centru o rozloze 200 m2 a baru na střešní terase.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Magnifica s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích Splendid s přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, wellness centrum, vířivka, posilovna, parkoviště, WiFi.

Pláž

10 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do posilovny, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 10 €/den (cca 400 m od hotelu); malé zvíře 10 €/den, dětská postýlka 25 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 770 Kč/noc, pokoj Splendid s přímým výhledem na moře 370 Kč/os./noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 11 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Cesenatico, kulturně vyspělé přímořské letovisko, které bylo založeno již roku 1302, se nachází 25 km severně od města Rimini. Jeho dominantou je muzeum historických lodí vybudované přímo v centru města na kanále „Porto Canale“. Městečko si dodnes zachovalo ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. V 16. století vzrostl význam tohoto města díky Leonardu da Vinci, podle jehož projektu zde byl zbudován významný přístav, který je i dnes ještě duchem života tohoto městečka, neboť je místem, kde přistávají lodě moderní rybářské flotily a kde jsou umístěny svérázné a gurmány z celé Itálie vyhledávané restaurace. Návštěvníci se mohou zúčastnit velké řady akcí od folklórních vystoupení spojených s mořem a jeho tradicemi, přes divadla, koncerty, balety až ke koňských dostihům na blízké závodní dráze v Ceseně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING