Filtr

Charakteristika

residence se nachází cca 600 m od pláže, od které je dělí piniový lesík. Apartmány jsou jednoduše zařízeny a doporučujeme je pro strávení klidné dovolené v kontaktu s přírodou. Jsou ideální základnou pro milovníky cykloturistiky nebo rybaření. V blízkosti residence se nachází restaurace a supermarket.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou nebo dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka. Quadri - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou nebo dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

zahrada, parkovací místo.

Pláž

600 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 25-35 €/týden, ložní prádlo 10 €/os./výměna, závěrečný úklid 40 €/týden (pokud neuklidí klient sám), 3. přistýlka nebo dětská postýlka 20 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,4 €/os./noc, max. po dobu 14 dnů.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING