Riccione / Hotel Kent

od 9 490
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel leží přímo na pláži a pár kroků od nákupní zóny na Viale Dante. Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací a mají balkon. V restauraci s panoramatickým výhledem na moře jsou servírována jídla středomořské a mezinárodní kuchyně. Acquapark Beach Village se nachází cca 5 minut pěší chůze od hotelu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s bočním výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, voda a víno v ceně. Možnost dokoupení All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, bar, recepce, výtah, společenská místnost s TV, dětský koutek, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 10 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 50 %, All Inclusive 580 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi a plážový servis), pokoj s výhledem na moře 200 Kč/os./noc (povinné u třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 5 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; děti od 5 do 11 let na přistýlce 50 %, děti od 11 do 15 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Přímořské letovisko Riccione, kterému se přezdívá „zelená perla Jadranu“ , je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Hlavní třída letoviska, Via Ceccarini, ožívá zejména s přicházejícím večerem a nocí a je výstavní skříní celé riviéry v provincii Rimini. Je nejvyhlášenějším místem schůzek (a to nejen mládeže) a láká návštěvníky, aby i oni vyrazili se setměním právě sem. Riccione se může pyšnit kromě nádherných pláží tematickým parkem Otremare a nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING