Filtr

Charakteristika

pěkný, nedávno zrekonstruovaný hotel se nachází cca 70 m od pláže blízko známé Viale Ceccarini a Viale Dante. Klimatizované pokoje jsou útulně a jednoduše zařízeny. V hotelové restauraci se servírují místní pokrmy z masa a ryb. Hotel doporučujeme párům i rodinám s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s bočním nebo přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

snídaně formou bufetu.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x snídani, klimatizaci, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 10 €/noc, parkoviště cca 15 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 320 Kč/noc; boční výhled na moře 200 Kč/pokoj/noc, přímý výhled na moře 370 Kč/pokoj/noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

osoba od 3 let na přistýlce 10 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Přímořské letovisko Riccione, kterému se přezdívá „zelená perla Jadranu“ , je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Hlavní třída letoviska, Via Ceccarini, ožívá zejména s přicházejícím večerem a nocí a je výstavní skříní celé riviéry v provincii Rimini. Je nejvyhlášenějším místem schůzek (a to nejen mládeže) a láká návštěvníky, aby i oni vyrazili se setměním právě sem. Riccione se může pyšnit kromě nádherných pláží tematickým parkem Otremare a nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING