Riccione / Hotel Vittoria

od 10 790
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

kvalitní hotel se nachází v centru letoviska blízko známé Viale Ceccarini a Palacongressi, a zároveň jen cca 70 m od pláže. Pokoje jsou moderně zařízeny. Hotel se pyšní pěkným venkovním bazénem s vířivkou. Doporučujeme ho i náročnějším klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén a klimatizaci. Možnost ubytování v pokojích Executive s balkonem (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, voda a víno v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, společenská místnost s TV, konferenční místnost, dětský koutek, garáže, WiFi.

Pláž

70 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 15 €/den, malé zvíře 12 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 440 Kč/os., plná penze 400 Kč/os., pokoj Executive 200 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 5 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 770 Kč/noc; děti od 5 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Přímořské letovisko Riccione, kterému se přezdívá „zelená perla Jadranu“ , je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Hlavní třída letoviska, Via Ceccarini, ožívá zejména s přicházejícím večerem a nocí a je výstavní skříní celé riviéry v provincii Rimini. Je nejvyhlášenějším místem schůzek (a to nejen mládeže) a láká návštěvníky, aby i oni vyrazili se setměním právě sem. Riccione se může pyšnit kromě nádherných pláží tematickým parkem Otremare a nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING