Riccione / Residence Altomare

od 27 640
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

příjemná residence s bazénem se nachází na klidném místě cca 100 m od pláže. Nově zařízené apartmány jsou nadstandardně vybaveny mikrovlnnou troubou, velkou lednicí, masážní sprchou, telefonem, TV/SAT, trezorem a mají balkon a parkovací místo. Známá nákupní ulice Viale Ceccarini je vzdálena cca 1,8 km od residence.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, vstup do bazénu, denní vstup do aquaparku Beach Village, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/mono, 200 €/bilo; závěrečný úklid 50 €/mono, 60 €/bilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK), parkovací místo 12 €/den (nutno vyžádat v CK), přistýlka u apartmánu typu mono a 3. přistýlka u apartmánu typu bilo 15 €/os./noc; dětská postýlka 9 €/noc; malé zvíře 9 €/den (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,8 €/noc/os. od 14 let.

Informace o letovisku

Přímořské letovisko Riccione, kterému se přezdívá „zelená perla Jadranu“ , je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Hlavní třída letoviska, Via Ceccarini, ožívá zejména s přicházejícím večerem a nocí a je výstavní skříní celé riviéry v provincii Rimini. Je nejvyhlášenějším místem schůzek (a to nejen mládeže) a láká návštěvníky, aby i oni vyrazili se setměním právě sem. Riccione se může pyšnit kromě nádherných pláží tematickým parkem Otremare a nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING