Riccione / Residence Mareo

od 4 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

kompletně zrekonstruovaná residence je umístěna na klidném místě v obchodním a turistickém centru letoviska jen cca 100 m od pláže. Moderní apartmány mají funkčně zařízeny kuchyňské kouty s velkou lednicí a mikrovlnnou troubou. Apartmány mají klimatizaci, telefon, TV, trezor a prostorné balkony. Od residence je dobré přímé spojení do San Marina, San Leo a do zábavních parků.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, půjčovnu kol, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/os.; závěrečný úklid 50 €/mono, 60 €/bilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 12 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK), parkovací místo 10 €/den, přistýlka u apartmánu typu mono a 3. přistýlka u apartmánu typu bilo 15 €/os./noc; dětská postýlka 9 €/noc; malé zvíře 9 €/den (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,8 €/noc/os. od 14 let.

Informace o letovisku

Přímořské letovisko Riccione, kterému se přezdívá „zelená perla Jadranu“ , je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Hlavní třída letoviska, Via Ceccarini, ožívá zejména s přicházejícím večerem a nocí a je výstavní skříní celé riviéry v provincii Rimini. Je nejvyhlášenějším místem schůzek (a to nejen mládeže) a láká návštěvníky, aby i oni vyrazili se setměním právě sem. Riccione se může pyšnit kromě nádherných pláží tematickým parkem Otremare a nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING