Rimini / Hotel Alfredo's

od 6 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Charakteristika

rodinný hotel leží cca 100 m od pláže v části letoviska Rivazzura di Rimini. Pokoje jsou moderně zařízeny a mají balkon. Hotel se nachází cca 700 m od zábavního parku Fiabilandia. Je vhodnou volbou pro všechny, kteří mají rádi slunění na pláži a zábavu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, fén, trezor, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek) a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, 1/2 l vody/os. a 1/4 l vína na os.. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, WiFi, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malé zvíře 8 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 370 Kč/noc, plná penze 220 Kč/os./den, klimatizace 190 Kč/pokoj/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 8 let na přistýlce 50 %, děti od 8 do 13 let na přistýlce 20 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING