Rimini / Hotel Apollo

od 8 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází cca 100 m od pláže v části Viserbella di Rimini. Příjemné hotelové pokoje jsou komfortně zařízeny a nabízí boční výhled na moře. Odpočívat můžete u bazénu nebo v zahradě s pěkným dětským hřištěm.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení nápojů u jídel nebo All Inclusive.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, Internet point, dětské hřiště, zahrada, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkoviště 5 €/den, dětská postýlka 18 €/noc.

Příplatky

balíček plážový servis a nápoje u jídel 520 Kč/os./noc, All Inclusive 860 Kč/os./noc (zahrnuje plnou penzi, plážový servis, u jídel neomezeně vodu a víno a 1 nealkoholický nápoj), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING