Filtr

Charakteristika

menší rodinný hotel se nachází cca 100 m od pláže v části Rimini Marina Centro blízko proslulé Viale Vespucci, která je centrem společenského života. Prostorné hotelové pokoje jsou jednoduše a útulně zařízeny. Hotel je vhodný pro všechny, kteří hledají spojení odpočinku na pláži a zábavy.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén a klimatizaci a balkon (na vyžádání)..

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, zeleninový bufet, voda a víno. Možnost dokoupení All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi ve společných prostorách, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 5 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 470 Kč/noc, plážový servis 240 Kč/os./den, All Inclusive 460 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi a plážový servis), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 7 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; děti od 7 do 12 let na přistýlce 50 %, děti od 12 do 14 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./den.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING