Rimini / Hotel Blumen

od 4 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderní zrekonstruovaný hotel se nachází přímo na pláži v části letoviska Viserba di Rimini. Disponuje 84 prakticky zařízenými pokoji. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří vyhledávají dobrý poměr kvality a ceny a slunění na pláži. Vlaková stanice je vzdálena cca 800 m od hotelu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, salátový bufet, voda. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, trezor na recepci, bezbariérový přístup, půjčovna kol, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

minibar 5 €/pokoj/noc, parkovací místo 10 €/den (nutno rezervovat v CK), malé zvíře 5 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 440 Kč/noc, plná penze 190 Kč/os./den, výhled na moře 370 Kč/pokoj/noc, plážový servis 370 Kč/den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 3 let 370 Kč/os./noc (zahrnuje dětskou postýlku), děti od 3 do 11 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 30 %; dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING