Rimini / Hotel Brown

od 16 340
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Náš tip
Novinka
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází v části letoviska Rimini Marina Centro pár kroků od hlavní promenády Viale Amerigo Vespucci a cca 400 m od pláže. Hotel obklopený zahradou leží na klidném místě, které i přes svoji polohu v centru není příliš poznamenáno hlukem města.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů k jídlům nebo All Inclusive.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, dětské hřiště, zahrada, půjčovna kol, WiFi.

Pláž

400 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 310 Kč/os., balíček plážový servis a nápoje u jídel 270 Kč/os./den, All Inclusive 520 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, plážový servis, vodu a 1/4/l vína na os. u jídel); cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 7 let na přistýlce 50 %; děti od 7 do 12 let na přistýlce v období do 13.06. a od 29.08. 50 %, v ostatních obdobích 15 %; dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING