Filtr

Charakteristika

hotel se nachází v části letoviska Bellariva di Rimini cca 500 m od pláže. Je umístěn na klidném místě uprostřed zeleně a je tak vhodný pro strávení klidné rodinné dovolené. Doporučujeme ho nenáročným klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, stropní ventilátor, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek) a balkon. Možnost ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů nebo All Inclusive.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

500 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, WiFi ve společných prostorách, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 5 €/pokoj/noc, parkovací místo 5 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 270 Kč/os./noc; nově zrekonstruovaný pokoj 370 Kč/pokoj/noc; balíček plážový servis a nápoje u jídel 300 Kč/os./den; All Inclusive 560 kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, plážový servis, vodu a 1/4 l vína u jídel, 1 nealkoholický nápoj pro děti); cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA; dítě od 7 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING