Rimini / Hotel Dear

od 5 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

komfortní hotel se nachází v části letoviska nazývané Rivazzura cca 150 m od pláže. Hotel se vyznačuje rodinnou atmosférou a pohostinností.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, salátový bufet, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů u jídel nebo All Inclusive.

Vybavenost

recepce, výtah, restaurace, bar, Internet point, společenská místnost s TV, solarium, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

minibar 4 €/pokoj/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 340 Kč/noc; balíček nápoje u jídel 100 Kč/os./den; All Inclusive 390 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi a 1/2 l vody a 1/4 l vína u jídel); cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 7 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; děti od 7 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 15 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./den.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING