Rimini / Hotel Due Mari

od 9 711
doprava Vlastní
strava Polopenze

Proč vybrat tento produkt

• kvalitní hotel u promenády
• bazén
• pokoje s výhledem na moře

Filtr

Charakteristika

kvalitní hotel s bazénem leží na hlavní promenádě jižní části letoviska Miramare a jen několik kroků od pláže. Pokoje jsou vkusně zařízeny a mají boční výhled na moře. Hotel, který prošel nedávnou rekonstrukcí, nabízí svým hostům komfort a příjemnou atmosféru. Doporučujeme ho i náročnějším klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, minibar, klimatizaci, WiFi a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů u jídel nebo All Inclusive.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 10 €/den, dětská postýlka 20 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 880 Kč/noc; balíček nápoje u jídel a plážový servis 410 Kč/os./den; All Inclusive 880 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, vodu, víno a nealkoholické nápoje u jídel a plážový servis), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 4 do 9 let na přistýlce 50 %, děti od 9 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

!!!AKCE! V termínu do 28.05. a od 14.09. dítě do 13 let na 1. přistýlce ZDARMA.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING