Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází v srdci části letoviska Rivazzurra di Rimini jen cca 100 m od pláže. Pokoje prošly nedávnou rekonstrukcí a jsou jednoduše a elegantně zařízeny. Hotel je vzdálený cca 500 m od tématického parku Fiabilandia a cca 800 m od lázní.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, klimatizaci a balkon (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů nebo All Inclusive.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah,společenská místnost s TV, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 10 €/den (cca 500 m od hotelu), dětská postýlka 8 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 340 Kč/noc; balíček plážový servis a nápoje u jídel 340 Kč/os./den, All Inclusive 560 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, 1/2 l vody a 1/4 l vína/os., plážový servis); balkon 140 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 50%, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING