Filtr

Charakteristika

příjemný hotel se nachází přímo u pláže v klidné části letoviska Rivabella di Rimini. Hotel disponuje 56 komfortními pokoji. V elegantní hotelové restauraci "Belvedere" vám stolování zpříjemní pohled na moře. Po dni stráveném na soukromé pláži můžete relaxovat v sauně nebo ve vířivce.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, trezor, fén, minibar a balkon; boční výhled na moře. Možnost ubytování v pokojích s přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů u jídel a All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, výtah, piano bar, Internet Point, fitness, vířivka, sauna, masáže, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 940 Kč/noc; balíček plážový servis a nápoje 440 Kč/os./den; All Inclusive 690 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, vodu a víno neomezeně, plážový servis); přímý výhled na moře 200 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 7 let na přistýlce 40 %, děti od 7 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 15 %.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING