Rimini / Hotel Marika

od 10 930
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Charakteristika

útulný hotel je umístěn cca 170 m od pláže na klidném místě v části letoviska Miramare. Hotel je po nedávné rekonstrukci a má moderně zařízené pokoje. Je ideálním místem nejen pro strávení příjemné dovolené, ale může sloužit také jako výchozí bod pro návštěvu místních tématických parků, shopping, zábavu všeho druhu a návštěvu historických památek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, klimatizaci, WiFi a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, salátový bufet, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, solárium, parkoviště, WiFi.

Pláž

170 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, parkovací místo (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 270 Kč/noc, plná penze 150 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 8 let na přistýlce 50 %, děti od 8 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING