Rimini / Hotel Monti

od 6 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

pěkný hotel leží na klidném místě v srdci části letoviska Marina Centro cca 100 m od pláže a od pěkné promenády Viale Vespucci. Hotel, který je spravován svými majiteli, prošel nedávno kompletní rekonstrukcí. V blízkosti se nachází historické centrum letoviska s mnoha obchody a památkami.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, salátový bufet, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů a All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, bar, recepce, výtah, společenská místnost s TV, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 7 €/den (nutno vyžádat v CK), malé zvíře 15 €/pobyt.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 510 Kč/noc, balíček plážový servis a nápoje u jídel 370 Kč/os./den; All Inclusive 680 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, plážový servis, 1/2 l vody a 1/4 l vína/os. u jídel), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 4 do 12 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./den.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING