Rimini / Hotel Oceanic

od 7 490
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

příjemný rodinný hotel se nachází v části letoviska Bellariva di Rimini jen 150 m od pláže. Disponuje 67 pokoji. Kromě písečné pláže mohou hosté relaxovat u bazénu o rozloze 120 m2. Hotel je dobře připravený i na návštěvu nejmenších hostů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, ovoce. Možnost dokoupení nápojů u jídel nebo All Inclusive.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, miniklub, prádelna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, vstup do bazénu (cca 29.05.-11.09.), WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

minibar 3 €/pokoj/noc, dětská postýlka 5 €/noc, parkovací místo 10 €/den (50 m od hotelu, omezený počet míst, nutno vyžádat v CK).

Příplatky

balíček plážový servis a nápoje u jídel 300 Kč/os./noc, All Inclusive 580 Kč/os./noc (zahrnuje plnou penzi, plážový servis, vodu a víno u jídel neomezeně); cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 7 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; děti od 7 do 12 let na přistýlce 50 %; dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2 €/noc/os. od 14 let.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING