Rimini / Hotel Platinum

od 4 959
doprava Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• oblíbený hotel v blízkosti pláže

Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel se nachází jen pár kroků od pláže v části letoviska Torre Pedrera. Z většiny pokojů se nabízí výhled na moře. Rodinné vedení je zárukou příjemného prostředí, které vám vytvoří nezbytné zázemí pro odpočinkovou dovolenou u moře. V blízkosti hotelu najdete obchody, restaurace a také shuttle bus, který vám umožní spojení s rušnějšími částmi letoviska.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar (na vyžádání), trezor, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů u jídel nebo All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní 7 nocí, klimatizaci, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 5 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 490 Kč/os./noc; balíček nápoje a plážový servis 350 Kč/os./den, All Inclusive (zahrnuje plnou penzi, nápoje u jídel a plážový servis) 550 Kč/os./den; přímý výhled na moře 360 Kč/pokoj/noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 7 let na přistýlce 60 %, děti od 7 do 13 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING