Rimini / Hotel Playa

od 5 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel se nachází v části letoviska Viserbella di Rimini pár kroků od pláže a promenády. Je vhodný pro strávení dovolené ve znamená relaxace a je také vhodným výchozím bodem pro návštěvu zábavních parků v okolí. Prostorné pokoje jsou útulně a moderně zařízeny. V restauraci jsou servírovány především pokrmy z masa a ryb typické pro místní kuchyni.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar (na vyžádání, za příplatek), fén a klimatizaci. Možnost ubytování v pokojích s balkonem (na vyžádání, za příplatek) a s přímým nebo bočním výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 5 €/noc, minibar 5 €/pokoj/noc (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 300 Kč/noc, balkon 90 Kč/os./noc, pokoj s balkonem a bočním výhledem na moře 110 Kč/os./noc, pokoj s balkonem a přímým výhledem na moře 120 Kč/os./noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 7 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; děti od 7 do 13 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING