Rimini / Residence Auriga

od 4 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

rodinná residence je umístěna v části letoviska Rivazzura di Rimini u pobřežní promenády jen 50 m od pláže. Moderně zařízené apartmány jsou vybaveny TV/SAT, klimatizací a mají balkon a parkovací místo. Některé apartmány nabízí panoramatický výhled na moře. V pěší vzdálenosti najdete spoustu obchodů, barů a dalších atrakcí. Kapacitu doporučujeme všem, kteří vyhledávají písečné pláže vhodné pro děti, zábavu a noční život.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, výtah, prádelna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, půjčovnu kol, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/os.; závěrečný úklid 50 €/mono, 60 €/bilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 12 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK), parkovací místo 9 €/den, přistýlka u apartmánu typu mono a 3. přistýlka u apartmánu typu bilo 15 €/os./noc; dětská postýlka 9 €/noc; plážový servis 15 €/den; malé zvíře 9 €/den (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2 €/noc/os. od 14 let.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING