Rimini / Residence Nautic

od 4 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

apartmánový komplex s bazénem se nachází cca 50 m od pláže v části Rimini San Giuliano poblíž nového přístavu. Klimatizované apartmány jsou vybaveny telefonem a TV a mají balkon. V blízkosti residence najdete spoustu restaurací, obchodů a barů. Díky své poloze je ubytování vhodné nejen pro milovníky slunění na pláži, ale také pro všechny, které zajímají památky a návštěva tématických parků v okolí.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, výtah, prádelna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, vstup do bazénu, půjčovnu kol, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt.; závěrečný úklid 50 €/mono, 60 €/bilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 12 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK), parkovací místo 12 €/den, přistýlka u apartmánu typu mono a 3. přistýlka u apartmánu typu bilo 15 €/os./noc; dětská postýlka 9 €/noc; malé zvíře 9 €/den (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2 €/noc/os. od 14 let.

Informace o letovisku

Rimini, jedno z nejoblíbenějších a největších přímořských letovisek v Evropě, má dlouhou turistickou tradici, která se počítá od roku 1943, kdy zde byly vybudovány první lázně. Dodnes se zde dochovala řada římských a středověkých památek. Návštěvníkům může město nabídnout nejen 15 kilometrů dlouhou a místy až 200 m širokou pláž, ale také rušné centrum s obchody, restauracemi, bary, koncerty a bohatý noční život. V okolí se nachází známé zábavní parky, delfinária a tematické parky. Místo je vhodné pro ty, kteří vyhledávají rušnější a živější prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING