Filtr

Charakteristika

villaggio s bazénem se nachází na pobřeží Tyrhénského moře v krásném zálivu poblíž městečka Briatico, cca 100 m od soukromé pláže s jemným bílým pískem a štěrkem. Středisko je rozděleno na hotelovou část, kde se hotelové pokoje nachází v přízemí nebo v 1. poschodí a mají balkon nebo terasu, a na residenční část, kde jsou apartmány umístěny v přízemních vilkách s vlastním vchodem. Komplex je obklopený palmami a dalšími tropickými rostlinami a zelení. V městečku Briatico se každý týden konají trhy.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, recepce, tenisový kurt, fotbalové hřiště, animace, miniklub, diskotéka, parkoviště, WiFi; na pláži možnost zapůjčení kanoí a gumových člunů.

Pláž

100 m, soukromá, jemný bílý písek a štěrk, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, klimatizaci, ložní prádlo, závěrečný úklid, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., klubová karta 15 €/týden/os. od 4 let (zahrnuje vstup do bazénu, animační programy a miniklub v období cca 20.06.-12.09., tenisový kurt, stolní tenis).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

polopenze 22 €/den/os. od 12 let, děti do 12 let 11 €/os./den; plná penze 27 €/den/os. od 12 let, děti do 12 let 16 €/os./den; dětská postýlka 50 €/týden, přistýlka v apartmánu typu trilo 35 €/os./týden; malé zvíře 50 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING