Filtr

Charakteristika

villaggio obklopené zelení se nachází na okraji městečka cca 150 m od pláže a cca 1 km od malého turistického města Cirella, nad kterým se na kopci nachází dnes již opuštěné historické město. Ostrov Cirella je vzdálen 1,5 km a centrum Diamante cca 4 km od villaggia. Apartmány jsou umístěny v přízemí nebo na 1. podlaží a každý má balkon nebo terasu. V blízkosti střediska je k dispozici supermarket a pizzerie.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV, trezor, fén, klimatizace (za příplatek), balkon nebo terasa.
Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. dalším rozkládacím lůžkem, vlastní sociální příslušenství, TV, trezor, fén, klimatizace (za příplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén s hydromasáží, dětský bazén, recepce, bar, bankomat, dětské hřiště, ping-pong, bocce, animace, miniklub, parkoviště, plážový mikrobus. 200 m od villaggia se nachází tenisový kurt a fotbalové hřiště. Na pláži možnost zapůjčení vodních šlapadel a kánoí.

Pláž

150 m, soukromá, písečná s kamínky. Z villaggia na pláž vede podchod pod silnicí, k dispozici je plážový mikrobus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, TV, ložní prádlo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.; paušální poplatek v období do 06.07. a od 31.08. 60 €/apt./týden, v období 03.08.-24.08. 100 €/apt./týden, v ostatních obdobích 80 €/apt./týden (zahrnuje vstup do bazénu v období 15.06.-14.09., plážový servis, animace, miniklub a závěrečný úklid).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 7 €/samostatné lůžko/výměna, 10 €/manželská postel/výměna, ručníky 6 €/os./výměna, klimatizace 5 €/apt./den.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Poznámka

zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Středověká městečka Cirella a Diamante leží na pobřeží Costa dei Cedri známého pro překrásnou přírodu, dlouhé písečné pláže, skalnaté výběžky a malé ostrůvky. Cirella a Diamante jsou od 19. století spojeny v jednu obec a jsou oblíbeným prázdninovým cílem turistů z celého světa. Vyhledávají je zejména pro malebné historické centrum proslulé svými novodobými nástěnnými malbami Murales, na kterých se podílelo mnoho italských i cizích malířů, a pro křišťálově čisté moře a bělostné pláže s výhledem na stěny Apenin, které jsou právě v těchto místech nejblíže k mořskému pobřeží. Městečko proslavil feferonkový festival, který se koná na začátku září. Jedná se o přehlídku filmové tvorby, kultury, satiry, folkové hudby a gastronomie. Feferonka (peperoncino) v čerstvé i usušené formě je běžnou přísadou klasické kalábrijské kuchyně a přidává se i do lahůdek jako zmrzlina, čokoláda, likéry a mnohé další speciality.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING