Marina di Mandatoriccio / Residence Devi

od 18 790
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Plážový servis

Filtr

Charakteristika

residence, která prošla kompletní rekonstrukcí, leží přímo na pláži. Apartmány typu bilo a trilo se nachází v přízemí nebo v prvním patře, jsou vybaveny klimatizací a mají terasu nebo balkon. V hlavní sezoně najdete v okolí bary a restaurace. Větší město Cariati je vzdáleno 7 km.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo balkon.

Stravování

vlastní.

Pláž

u pláže, písečná, místy oválné kamínky, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 8 €/apt./den; ložní prádlo 8 €/manželská postel/výměna, 5 €/samostatné lůžko/výměna; sada ručníků (2 velké, 2 střední a 2 malé ručníky) 9 €/výměna, vstup do bazénu a animační programy (červenec a srpen, v objektu cca 300 m) 40 €/os./týden, plážový servis 10 €/den, malé zvíře 50 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING