Paola / Hotel Bahja

od 9 690
doprava Vlastní
strava Plná penze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

středisko s bazénem se nachází v jižní části městečka Paola, které je proslulé díky svatyni Sv. Františka z Paoly, jež je poutním místem. Villaggio se rozprostírá na ploše větší než 10 ha, je obklopeno bujnou vegetací a nabízí se z něj přímý výhled na moře. Hotelové pokoje jsou umístěny v přízemí a mají svoji vlastní vybavenou verandu. Centrum města je vzdáleno cca 5 km.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV, minibar, klimatizaci a verandu.

Stravování

plná penze. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu; voda, víno, cola a fanta u jídel.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, pizzerie, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, miniklub pro děti, kurzy plachtění, jízdy na koni, paragliding, animace, minimarket, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečno-štěrková, přístupná podchodem.

Nástup na ubytování

neděle od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x plnou penzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu a na sportoviště, WiFi, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlky 26 €/týden, malé zvíře 37 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce viz kalkulace; dospělá osoba na 1. a 2. přistýlce viz kalkulace.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING