Ricadi / Hotel Marco Polo

od 8 990
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel je součástí villaggia, které leží na jednom z nekrásnějších míst Capo Vaticano v oblasti Santa Domenica poblíž krásné pláže Riaci. Villaggio se skládá ze tří úrovní, které jsou vybudovány do svahu. Ze střediska se nabízí panoramatický výhled. Recepce a depandance s několika panoramatickým apartmány se nachází na první úrovni. Druhá úroveň je tvořena apartmány a hotelovými pokoji zasazenými do zeleně plné citronovníků a pomerančovníků. Uprostřed je umístěn bazén a sportoviště. Tato úroveň je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy. Třetí část střediska je situovaná přímo u pláže a kromě kempu ji tvoří obchod, bar a restaurace. Město Tropea je vzdáleno cca 2 km.

Ubytování

hotelové pokoje Economy s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, minibar, trezor (na vyžádání, za příplatek), fén, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek), WiFi (na vyžádání, za příplatek), některé balkon. Možnost ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích Classic (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně kontinentální; večeře servírované, výběr ze tří druhů jídel 1. a 2. chodu, přílohy, voda.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, animační programy, tenisový kurt, fotbalové hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 - 350 m, soukromá, bílý písek, skalnaté útesy. Možnost využít výtah na pláž.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, animační programy (15.06.-15.09.), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 10 €/pokoj/den, WiFi cca 5 €/týden, plážový výtah 0,2 €/1 cesta, malé zvíře 30 €/týden.

Příplatky

pokoj Classic v termínu do 09.07. a od 27.08. 400 Kč/pokoj/noc, v ostatních obdobích 680 Kč/pokoj/noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 4 do 13 let na přistýlce 50 %; dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Oblast Ricadi se nachází na „Pobřeží bohů“, turistické oblasti proslulé svými krásnými bílými plážemi s jemným pískem, křišťálově čistým mořem a strmými skalnatými útesy. Právě tyto mysy, skály, zátoky, malé panenské pláže a nekonečné množství pestrobarevné středozemní vegetace s podmanivou vůní tvoří tuto oblast jedinečně okouzlující. Když hovoříme o Capo Vatikánském mysu, máme na mysli celý úsek pobřeží, který začíná na severu městečkem Briatico, poté městečky Zambrone, Parghelia a dále pokračuje směrem na jih s městečky Santa Domenica, San Nicolò di Ricadi, Santa Maria di Ricadi, Capo Vaticano až po městečka Joppolo a Nicotera.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING