Filtr

Charakteristika

residence s bazénem obklopená nádhernou středomořskou vegetací leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží oblasti Capo Vaticano – u pláže Grotticelle. Město Tropea vzdálené asi 9 km nabízí večerní zábavu a centrum plné obchodů a restaurací. Díky své pozici a udržovanému prostředí plného citronovníků a fíkovníků je residence klienty velmi oblíbená a je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi večerní procházky po pláži.

Ubytování

Mono – obývací pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, veranda nebo balkon. Bilo – obývací pokoj se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, veranda nebo balkon. Trilo – obývací pokoj s kuchyňským koutem a jedním samostatným lůžkem, ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, veranda nebo balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé a děti, recepce, restaurace, bar s TV, tenisový kurt, animace v italském jazyce, ping-pong, parkoviště, WiFi, minimarket, plážový mikrobus, na pláži možnost zapůjčení lodiček a vodních šlapadel.

Pláž

350 m, soukromá, bílý písek se skalnatými útesy.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, ložní prádlo, vstup do bazénu, plážový servis v období do 31.07. a od 01.09, tenisový kurt 1 hod./pobyt, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

2. přistýlka u apartmánu typu trilo 10 €/os./noc (nutno vyžádat v CK), plážový servis v období 31.07.–01.09. 15 €/den, ručníky 10 €/os./výměna, tenisové kurty 10 €/hod., malé zvíře 3 € /noc (nutná rezervace v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 30 €/apt.

Informace o letovisku

Oblast Ricadi se nachází na „Pobřeží bohů“, turistické oblasti proslulé svými krásnými bílými plážemi s jemným pískem, křišťálově čistým mořem a strmými skalnatými útesy. Právě tyto mysy, skály, zátoky, malé panenské pláže a nekonečné množství pestrobarevné středozemní vegetace s podmanivou vůní tvoří tuto oblast jedinečně okouzlující. Když hovoříme o Capo Vatikánském mysu, máme na mysli celý úsek pobřeží, který začíná na severu městečkem Briatico, poté městečky Zambrone, Parghelia a dále pokračuje směrem na jih s městečky Santa Domenica, San Nicolò di Ricadi, Santa Maria di Ricadi, Capo Vaticano až po městečka Joppolo a Nicotera.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING