Ricadi / Residence Heaven

od 1 990
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování

Filtr

Charakteristika

residence se nachází na klidném místě plném zeleně a tropických rostlin, odkud je nádherný výhled na pobřeží Capo Vaticano a na Liparské ostrovy. Je rozdělená na centrální část ve vzdálenosti cca 550 m od moře a na depandanci vzdálenou od centrální části 900 m, která je umístěna cca 900 m od nejkrásnější pláže Capo Vaticano Baia di Grotticelle a cca 500 m od pláže v Santa Maria. Apartmány jsou vybaveny TV a mají parkovací místo.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa nebo balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

v centrální části bazén, bar, společenská místnost s TV, fotbalové hřiště, ping pong, dětské hřiště, animační programy, miniklub, parkoviště.

Pláž

apartmány v centrální části 400 m, apartmány v depandanci 500 m, bílý písek. Možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu (cca červen - září), vstup na sportoviště, plážový minibus, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 56 €/apt., klubová karta v období 27.06.-05.09. 17,5 €/os./týden.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 7 €/os./výměna, ručníky 7 €/os./výměna, malé zvíře 70 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Informace o letovisku

Oblast Ricadi se nachází na „Pobřeží bohů“, turistické oblasti proslulé svými krásnými bílými plážemi s jemným pískem, křišťálově čistým mořem a strmými skalnatými útesy. Právě tyto mysy, skály, zátoky, malé panenské pláže a nekonečné množství pestrobarevné středozemní vegetace s podmanivou vůní tvoří tuto oblast jedinečně okouzlující. Když hovoříme o Capo Vatikánském mysu, máme na mysli celý úsek pobřeží, který začíná na severu městečkem Briatico, poté městečky Zambrone, Parghelia a dále pokračuje směrem na jih s městečky Santa Domenica, San Nicolò di Ricadi, Santa Maria di Ricadi, Capo Vaticano až po městečka Joppolo a Nicotera.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING