Filtr

Charakteristika

oblíbená residence se nachází cca 300 m od pláže v části Torre Ruffa pojmenované po strážné věži ze 16. století. Tato oblast je symbolem relaxu, zeleně a průzračně čistého moře. Residence je vzdálená cca 7 km od města Tropea.

Ubytování

Mono – kuchyňský kout na kryté terase, pokoj s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek).
Bilo – obývací pokoj s palandou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon nebo terasa.
Trilo – obývací pokoj s palandou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén, bar, parkoviště.

Pláž

300 m malá pláž s bílým pískem a skalnatými útesy; 1 km rozsáhlá pláž Tono, soukromá i veřejná. Možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, vstup do bazénu, plážový minibus, slunečníky a plážová křesla, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/os./výměna, ručníky 10 €/os./výměna, klimatizace 5 €/den/apt. (nutno vyžádat v CK); polopenze 15 €/os./den, plná penze 20 €/os.den (kromě srpna).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Příplatky

vratná kauce 25 €/apt.

Informace o letovisku

Oblast Ricadi se nachází na „Pobřeží bohů“, turistické oblasti proslulé svými krásnými bílými plážemi s jemným pískem, křišťálově čistým mořem a strmými skalnatými útesy. Právě tyto mysy, skály, zátoky, malé panenské pláže a nekonečné množství pestrobarevné středozemní vegetace s podmanivou vůní tvoří tuto oblast jedinečně okouzlující. Když hovoříme o Capo Vatikánském mysu, máme na mysli celý úsek pobřeží, který začíná na severu městečkem Briatico, poté městečky Zambrone, Parghelia a dále pokračuje směrem na jih s městečky Santa Domenica, San Nicolò di Ricadi, Santa Maria di Ricadi, Capo Vaticano až po městečka Joppolo a Nicotera.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING