Filtr

Charakteristika

residence s bazénem složená z 22 apartmánů se nachází uprostřed zeleně a voňavých citronovníků. Od města Tropea plného restaurací, barů, diskoték a obchodů je residence vzdálena 7 km. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT a některé mají krásný výhled na moře.

Ubytování

Bilo A- obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa. Apartmány jsou v přízemí. Bilo B - obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa. Apartmány jsou v přízemí. Bilo D - obývací pokoj s palandou a jedním samostatným lůžkem, malá kuchyň, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa. Apartmány jsou v 1. patře. Trilo E - obývací pokoj s jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa. Apartmány jsou v 1. patře. 

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, bar, společný gril, dětské hřiště, hřiště na minikopanou a volejbal, animační programy, parkoviště. Minimarket se nachází cca 400 m od residence.

Pláž

450 m, bílý písek a kamínky, částečně skalnaté útesy, veřejná; 1,5 km od residence se nachází 2 krásné pláže Tono a Tonnicello, k dispozici plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, animační programy (01.07.-31.08.), slunečník, vstup na sportoviště, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 30 €/bilo A a B, 35 €/bilo C a trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

výhled na moře 20 €/apt./týden, 2. parkovací místo 30 €/týden, ložní prádlo 10 €/os./týden, ručníky 10 €/os./týden, 2. přistýlka v apartmánu typu trilo v období do 06.08. a od 20.08. 30 €/týden, v ostatních obdobích 70 €/týden (nutno rezervovat v CK); malé zvíře 30 €.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Oblast Ricadi se nachází na „Pobřeží bohů“, turistické oblasti proslulé svými krásnými bílými plážemi s jemným pískem, křišťálově čistým mořem a strmými skalnatými útesy. Právě tyto mysy, skály, zátoky, malé panenské pláže a nekonečné množství pestrobarevné středozemní vegetace s podmanivou vůní tvoří tuto oblast jedinečně okouzlující. Když hovoříme o Capo Vatikánském mysu, máme na mysli celý úsek pobřeží, který začíná na severu městečkem Briatico, poté městečky Zambrone, Parghelia a dále pokračuje směrem na jih s městečky Santa Domenica, San Nicolò di Ricadi, Santa Maria di Ricadi, Capo Vaticano až po městečka Joppolo a Nicotera.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING