Ricadi / Villaggio Marco Polo

od 2 690
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

villaggio leží na jednom z nekrásnějších míst Capo Vaticano v oblasti Santa Domenica poblíž krásné pláže Riaci. Skládá se ze tří úrovní, které jsou vybudovány do svahu. Ze střediska se nabízí panoramatický výhled. Recepce a depandance s několika panoramatickým apartmány se nachází na první úrovni. Druhá úroveň je tvořena apartmány a hotelovými pokoji zasazenými do zeleně plné citronovníků a pomerančovníků. Uprostřed je umístěn bazén a sportoviště. Tato úroveň je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy. Třetí část střediska je situovaná přímo u pláže a kromě kempu ji tvoří obchod, bar a restaurace. Město Tropea je vzdáleno cca 2 km.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se třemi samostatnými lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, veranda. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, veranda nebo balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, veranda. Quadri - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, 2 pokoje se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, recepce, animační programy, tenisový kurt, fotbalové hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 - 350 m, bílý písek, skalnaté útesy, soukromá i veřejná. Možnost využít výtah na pláž.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis v období do 25.06. a od 03.09., vstup do bazénu, animační programy (cca 15.06.-15.09.), parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 35 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/os./výměna, ručníky 8 €/os./výměna, WiFi cca 5 €/týden, plážový servis v období 25.06.-29.07. 100 €/týden, 29.07.-03.09. 140 €/týden; malé zvíře 30 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Oblast Ricadi se nachází na „Pobřeží bohů“, turistické oblasti proslulé svými krásnými bílými plážemi s jemným pískem, křišťálově čistým mořem a strmými skalnatými útesy. Právě tyto mysy, skály, zátoky, malé panenské pláže a nekonečné množství pestrobarevné středozemní vegetace s podmanivou vůní tvoří tuto oblast jedinečně okouzlující. Když hovoříme o Capo Vatikánském mysu, máme na mysli celý úsek pobřeží, který začíná na severu městečkem Briatico, poté městečky Zambrone, Parghelia a dále pokračuje směrem na jih s městečky Santa Domenica, San Nicolò di Ricadi, Santa Maria di Ricadi, Capo Vaticano až po městečka Joppolo a Nicotera.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING