Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází 200 m od pláže v centru letoviska. Budova prošla nedávnou kompletní rekonstrukcí. Obchody, restaurace, pizzerie a bary najdete v blízkém okolí.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, klimatizaci, některé mají balkon nebo terasu. Pokoje s přistýlkami jsou apartmány typu bilo s hotelovými službami.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr ze dvou druhů jídel 1. a 2. chodu, voda a víno. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, výtah, animace, parkoviště, WiFi; na pláži plážový volejbal, kánoe, šlapadla.

Pláž

200 m, soukromá, jemný písek a hrubý štěrk.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, parkoviště, animační programy, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

klubová karta 15 €/týden/os. od 2 let.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 50 €/týden.

Příplatky

plná penze v období do 10.07. a od 04.09.. 270 Kč/os./den, v ostatních obdobích 340 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

osoba od 3 let na přistýlce 50 %.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Santa Maria del Cedro je přímořskou částí starého městečka vzdáleného asi 5 km od pobřeží Tyrhénského moře. Příjemné, moderní letovisko je součástí oblasti nazývané Riviera dei Cedri, která se jmenuje podle místních typických citrusů, z nichž se vyrábí vyhlášený likér. V současnosti nabízí vše, co si může člověk ke strávení příjemné dovolené přát: moderní hotely, residence, obchody, bary a restaurace, v nichž můžete ochutnat speciality kalábrijské kuchyně. Přírodní písečné pláže s drobnými oblázky mají balneologické účinky. Nádherná scenérie hor a nedotčená divoká příroda dává typický a neopakovatelný ráz celé této oblasti.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING