Filtr

Charakteristika

struktura je rozdělena na dvě části: hotelové pokoje, apartmány typu bilo a apartmány typu trilo Monte se nachází cca 200 m od pláže přímo v centru letoviska, zatímco apartmány typu trilo Mare jsou umístěny cca 50 m od pláže. Apartmány typu bilo se nachází v hlavní budově hotelu, apartmány typu trilo jsou rozmístěny ve vedlejších budovách. Prošly kompletní rekonstrukci, jsou pěkně a prakticky zařízeny a vybaveny TV a klimatizací. Obchody, restaurace, bary a pizzerie najdete v blízkém okolí.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, recepce, výtah, společenská místnost s TV, animační programy, parkoviště, WiFi; na pláži plážový volejbal, kánoe, šlapadla.

Pláž

50–200 m, soukromá, jemný písek a hrubý štěrk.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, klimatizaci, ložní prádlo, vstup do bazénu (01.06.-11.09.), animační programy (01.06.-11.09.), parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 25 €/apt., klubová karta 15 €/týden/os. od 2 let.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 50 €/týden; polopenze 20 €/den/os. od 12 let, děti do 12 let 10 €/os./den; plná penze 25 €/den/os. od 12 let, děti do 12 let 15 €/os./den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Santa Maria del Cedro je přímořskou částí starého městečka vzdáleného asi 5 km od pobřeží Tyrhénského moře. Příjemné, moderní letovisko je součástí oblasti nazývané Riviera dei Cedri, která se jmenuje podle místních typických citrusů, z nichž se vyrábí vyhlášený likér. V současnosti nabízí vše, co si může člověk ke strávení příjemné dovolené přát: moderní hotely, residence, obchody, bary a restaurace, v nichž můžete ochutnat speciality kalábrijské kuchyně. Přírodní písečné pláže s drobnými oblázky mají balneologické účinky. Nádherná scenérie hor a nedotčená divoká příroda dává typický a neopakovatelný ráz celé této oblasti.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING