Filtr

Charakteristika

hotel s bazénem se nachází cca 300 m od centra letoviska a cca 80 m od pláže, na kterou se lze snadno dostat podchodem. Hotel disponuje 162 komfortně zařízenými pokoji s klimatizací.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV, minibar, klimatizaci a většinou balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře v období 28.05.-17.09. formou bufetu, v ostatních obdobích servírované (výběr ze dvou druhů jídel 1. a 2. chodu), minerální voda a 1/4 l vína/os. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, recepce, restaurace, bar, společenská místnost s kulečníkem, parkoviště; na pláži kánoe.

Pláž

80 m, soukromá, jemný a hrubý štěrk.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 10 €/noc, plážový servis v 1. řadě 9 €/den, ve 2. řadě 6 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 30 %, plná penze 300 Kč/os./den, pokoj s výhledem na moře 30 %, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě od 3 do 12 let na 1. přistýlce 370 Kč/noc, na 2. přistýlce 50 %; dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Scalea patří mezi největší letoviska Kalábrie a zároveň je to jedno z nejstarších měst v oblasti Riviera dei Cedri. Poloha městečka je ideálním výchozím bodem pro výlety po Kalábrii. Scalea je rozdělena na dvě časti: Scalea Vecchia je stará část města, která leží na pahorku, kde stojí starý normanský hrad. Scalea Nuova je nová část města lemující pobřeží. Zde najdete množství restaurací, barů, obchodů, pizzerií a diskoték. Místní oblázková pláž je dlouhá cca 3 km, začátek tvoří skály, útesy a jeskyně, postupně přechází do roviny. V těsné blízkosti Scaley leží Národní park Pollino. Symbolom města je strážná věž Torre Talao postavená v 15 st.n.l.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING