Filtr

Charakteristika

residence v centru letoviska je umístěna cca 100 m od pláže u strážné věže Torre Talao. 300 m od residence se nachází historické město se starým normanským hradem, ke kterému vedou úzké uličky s paláci, kostely a věžemi. Díky poloze v blízkosti rušného centra mají klienti na dosah restaurace, obchody a bary. V okolí residence lze parkovat na nehlídaných parkovištích. Apartmány jsou v 1. poschodí a jsou vybaveny klimatizací a TV.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, v patře ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Pláž

100 m, jemný a hrubý štěrk, soukromá i veřejná. Pláž je dlouhá cca 3 km, na začátku se nachází skály a jeskyně, postupně přechází do roviny.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 20 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 10 €/apt./den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Scalea patří mezi největší letoviska Kalábrie a zároveň je to jedno z nejstarších měst v oblasti Riviera dei Cedri. Poloha městečka je ideálním výchozím bodem pro výlety po Kalábrii. Scalea je rozdělena na dvě časti: Scalea Vecchia je stará část města, která leží na pahorku, kde stojí starý normanský hrad. Scalea Nuova je nová část města lemující pobřeží. Zde najdete množství restaurací, barů, obchodů, pizzerií a diskoték. Místní oblázková pláž je dlouhá cca 3 km, začátek tvoří skály, útesy a jeskyně, postupně přechází do roviny. V těsné blízkosti Scaley leží Národní park Pollino. Symbolom města je strážná věž Torre Talao postavená v 15 st.n.l.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING