Filtr

Charakteristika

moderní komplex leží v Národním parku Cilento přímo u pláže v centru letoviska. Rozkládá se na ploše 10 000 m2 a skládá se z 48 bungalovů, 42 mobilhomů a 29 dřevěných cottage. Klienti se stravou jsou ubytováni v bungalovech typu mono, které se nachází uprostřed krásné zeleně. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny TV a klimatizací a mají terasu.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a palandou, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře servírované, výběr ze dvou jídel 1. a 2. chodu, příloha, ovoce nebo zákusek, voda a víno. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, pizzerie, recepce, společenská místnost s TV, Internet point, dětské hřiště, animace, miniklub, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště na basketbal a volejbal, lukostřelba, bruslení, windsurfing, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, jemný písek a oblázky.

Nástup na ubytování

neděle od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénů, animace a miniklub, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 15 %, plná penze 350 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 12 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena.

Informace o letovisku

Moderní přímořské městečko Ascea Marina, které má bohatou historii, leží přímo nad mořem. Dnes se může pochlubit nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí nezapomenutelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING