Filtr

Charakteristika

oblíbené villaggio s bazénem se nachází cca 350 m od široké písečné pláže. Skládá se z 19 hotelových pokojů a 25 apartmánů. Apartmány jsou vybaveny TV, klimatizací a mají terasu nebo verandu. Výhodou jsou velké společné prostory, které umožňují hostům užít si relaxační pobyt v naprosté pohodě. Součástí je vyhlášená restaurace, ve které si můžete vychutnat skvělou kuchyni z místních výrobků a surovin vysoké kvality.

Ubytování

Mono - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo veranda.
Bilo - obývací pokoj s jedním nebo dvěma samostatnými lůžky, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a popř. dalším samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo veranda.
Trilo - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, 2 restaurace, 2 bary, trezor na recepci, animační programy, stolní tenis, parkoviště.

Pláž

350 m, soukromá, jemný písek. Možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, TV, ložní prádlo, vstup do bazénů (31.05.-21.09.), plážový servis, plážový minibus, parkoviště, animační programy (červenec, srpen), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 20 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malé zvíře 50 € (pohyb ve veřejných prostorách villaggia je zakázaný).

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Moderní přímořské městečko Ascea Marina, které má bohatou historii, leží přímo nad mořem. Dnes se může pochlubit nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí nezapomenutelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING