Filtr

Charakteristika

jeden z nejhezčích komplexů v této oblasti leží u přímořské promenády a cca 200 m od centra letoviska. Skládá se ze 3 vilek (Villa Mare, Villa Sole a Villa Olivo), ve kterých je umístěno 28 elegantně zařízených apartmánů nadstandardně vybavených telefonem, trezorem, mikrovlnnou troubou, mixérem, fénem a klimatizací. Vilky se nachází v zahradě plné olivovníků a středomořské vegetace. Spojení modernosti a tradice, která navazuje na historii a kulturu této oblasti, nabízí dovolenou v novém stylu.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo předzahrádka.
Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. rozkládacím jednolůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo předzahrádka. Apartmány mohou být dvoupodlažní.

Stravování

vlastní. Možnost donáškové služby z místní restaurace.

Vybavenost

recepce, terasa s posezením, prádelna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná, dlouhá 6 km.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis (cca 15.06.-15.09.), klimatizaci, ložní prádlo a ručníky, 1x úklid apartmánu během týdne, WiFi, parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 40 €/mono, 60 €/bilo; příplatek za plážovou kartu 100 €/apt./týden.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 45 €/týden, 3. přistýlka u apartmánu typu bilo děti od 6 do 12 let 25 €/týden, dospělá osoba 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena. Pobytová taxa červen, červenec a září 0,75 €/noc/os. od 16 let, srpen 1 €/noc/os. od 16 let.

Informace o letovisku

Moderní přímořské městečko Ascea Marina, které má bohatou historii, leží přímo nad mořem. Dnes se může pochlubit nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí nezapomenutelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING